Doradztwo Finansowo-Księgowe

O firmie

Biuro rachunkowe Pol-Compta Doradztwo Finansowo-Księgowe działa na rynku usług finansowo-księgowych od 2000 roku na podstawie Licencji Ministra Finansów o numerze 17234/2000.

Zakres naszej działalności obejmuje szeroki wachlarz usług księgowych, kadrowo-płacowych oraz doradczych w zakresie rachunkowości i finansów, które dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych Klientów oraz dynamicznie zmieniającego się rynku. Naszą specjalnością jest outsorsing usług Głównych Księgowych.

Wieloletnie doświadczenie oraz szeroka wiedza z zakresu prawa rachunkowego i podatkowego, a także znajomość przepisów i procedur obowiązujących w Unii Europejskiej, pozwalają nam skierować swą ofertę i podjąć współpracę zarówno z małymi, jak i dużymi podmiotami, działającymi w różnych branżach gospodarki oraz zróżnicowanymi pod względem formy prawnej i organizacyjnej. Dużą wagę w naszej działalności przywiązujemy do współpracy z firmami z udziałem kapitału zagranicznego.

Dlatego naszym Klientom zapewniamy obsługę również w języku niemieckim i angielskim.

Dążąc do całościowej i profesjonalnej obsługi naszych Klientów, biuro rachunkowe Pol-Compta Doradztwo Finansowo-Księgowe na stałe współpracuje z biegłymi rewidentami, którzy przeprowadzają badania ksiąg i sprawozdań finansowych w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami, a także z doradcami podatkowymi, przeprowadzającymi na zlecenie Klientów audyty podatkowe.

Wyznacznikiem naszej działalności oprócz - wysokiej jakości świadczonych usług, terminowości rozliczeń, bezpieczeństwa podatkowego Naszych Klientów - jest zindywidualizowane podejście do potrzeb Klienta. Szanując jego czas i zaangażowanie w rozwój własnego biznesu, staramy się w jak największym stopniu ułatwić pracę Naszemu Klientowi.

Dlatego odbieramy dokumenty z siedziby Klienta. Przyjmujemy nawet jednorazowe zlecenie usługi do wykonania „na tu i teraz”, np. wyprowadzenie ksiąg, windykacja trudnej należności itp. Proponujemy sprawdzone metody współpracy wypracowane wspólnie z Naszymi Klientami.

Nowopowstałym przedsiębiorcom oraz wszystkim pozostałym jednostkom, oprócz prowadzenia spraw księgowo-rachunkowych, proponujemy usługi doradztwa biznesowego w szeroko pojętym zakresie. Przeprowadzamy analizy indywidualnych potrzeb Klienta i na podstawie zdobytej wiedzy proponujemy najkorzystniejsze rozwiązania formy prawnej, organizacyjnej, w tym np. modelowanie działów finansowo-księgowych, sporządzanie różnego rodzaju regulaminów, instrukcji itp.

W naszej pracy wykorzystujemy znane i wciąż aktualizowane programy księgowe, zapewniające pełną integralność przepisów ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego.

Atutem naszego biura jest profesjonalizm świadczonych usług, rzetelność i terminowość rozliczeń z fiskusem oraz lojalność wobec Klienta. Cieszymy się dobrą opinią zarówno wśród naszych Klientów, jak i jednostek kontrolujących. Dlatego do współpracy zapraszamy tylko podmioty, którym zależy na rzetelnym prowadzeniu ksiąg rachunkowych.

Pobierz formularz wyceny Potrzebujesz wyceny naszych usług księgowych?

Wypełnij formularz, wyślij do nas, skontaktujemy się jak najszybciej.

Pol-Compta
Doradztwo Finansowo-Księgowe Jankowska Grażyna

ul. Cedrowa 4c, 05-408 Lipowo

mobile +48 600 401 303

e-mail: gjankowska@polcompta.pl