Doradztwo Finansowo-Księgowe

Cennik i promocje

Obsługa księgowo-rachunkowa firm wymaga indywidualnego podejścia do każdego Klienta. Dlatego nie jest możliwe ustalenie jednej, stałej opłaty skalkulowanej na sztywnych kryteriach. Mając to na uwadze, biuro rachunkowe Pol-Compta wyodrębniło kilka czynników, które decydują o rozmiarze prowadzonej działalności gospodarczej i w głównej mierze kształtują cenę świadczonych usług.

Na wysokość opłaty największy wpływ mają:

  • Forma prawna firmy
  • Rodzaj prowadzonej ewidencji księgowo-podatkowej
  • Ilość wspólników
  • Ilość zatrudnionych pracowników
  • Ilość generowanych dokumentów księgowych
  • Występowanie operacji zagranicznych
  • Obsługa w języku obcym

Wysokość opłaty miesięcznej ustalana jest z każdym klientem indywidualnie w zależności od nakładu pracy na obsługę firmy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów i chcąc uatrakcyjnić naszą ofertę cenową, opracowaliśmy programy promocyjne i lojalnościowe, które kierujemy zarówno do nowych Klientów, jak i tych, z którymi współpracujemy od lat, szczególnie ceniąc ich lojalność i przywiązanie.

Programy promocyjne i lojalnościowe

Rodzaj promocji Okres Trwania Wysokość zniżki
Na próbę 1 miesiąc 85%
Nowicjusz 3 miesiące 50%
Poleć moje Biuro 1 miesiąc 30%

„Na próbę”
Oferta promocyjna „Na próbę” skierowana jest do nowopowstałych Klientów i tych, którzy dotychczas nigdy nie współpracowali z żadnym biurem rachunkowym. Chcieliby zapoznać się z zasadami współpracy z biurem rachunkowym i dopiero po miesiącu zdecydować bądź o nawiązaniu stałej współpracy, bądź o rezygnacji z niej. Promocja „Na próbę” nie obejmuje usługi „odbiór dokumentów z siedziby klienta”. Opłata w miesiącu promocji zawiera rabat w wysokości 85% kwoty skalkulowanej zgodnie z ogólnymi kryteriami, jednak nie mniej niż 10 zł. W przypadku podjęcia dalszej współpracy opłaty w kolejnych miesiącach naliczane są zgodnie z ogólnymi kryteriami.

„Nowicjusz”
Oferta promocyjna „Nowicjusz” skierowana jest do wszystkich Klientów, którzy chcieliby swoje sprawy księgowo-finansowe powierzyć profesjonalnej obsłudze biura rachunkowego. W ramach promocji każdy Klient, który zawrze z naszym biurem umowę na minimum 9 miesięcy, otrzyma przez 3 pierwsze miesiące działalności rabat w wysokości 50% kwoty skalkulowanej zgodnie z ogólnymi kryteriami. W kolejnych miesiącach współpracy opłaty naliczane są zgodnie z przyjętymi kryteriami.

„Poleć moje Biuro”
Ofertę promocyjną „Poleć moje Biuro” kierujemy do wszystkich Klientów, którzy współpracują z biurem Pol-Compta. Każdy Nasz Klient, polecający nas Swoim znajomym, dzięki któremu zawrzemy umowę z nowym Klientem na min. 6 miesięcy, otrzyma w miesiącu podpisania tejże umowy rabat w wysokości 30% dotychczasowej opłaty.

Pobierz formularz wyceny Potrzebujesz wyceny naszych usług księgowych?

Wypełnij formularz, wyślij do nas, skontaktujemy się jak najszybciej.

Pol-Compta
Doradztwo Finansowo-Księgowe Jankowska Grażyna

ul. Cedrowa 4c, 05-408 Lipowo

mobile +48 600 401 303

e-mail: gjankowska@polcompta.pl